فناوران

فناوران مدرسه تخصصی کامپیوتر با بهترین کادر آموزشی متخصص, محیطی علمی, دوره های متعدد آموزشی که در طول سال برای دانش آموزان برنامه ریزی میشه و فعالیت های مربوطه, بهترین محیط آموزشی را برای اطمینان یافتن از موفقیت تخصصی, علمی و اجتماعی دانش آموزان خود فراهم کرده است

!کادر آموزشی متخصص!

ما در فناوران با اساتید مجرب و متخصص خود همواره سطح علمی و محیط آموزشی خود را به روز میداریم تا توانایی ارائه بهترین خدمات آموزش تخصصی رو داشته باشیم.

!دوره های تخصصی!

در فناوران تمرکز ما در تربیت افردی متخصص و حرفه ای است.. پس ما فقط به آموزه های عادی بسنده نکردیم, ما در طول سال تحصیلی در کنار پرداختن به دروس تخصصی دانش آموزن خود را با مهارت های موفق آینده دنیای IT آشنا میکنیم و با برگزاری دوره های تخصصی و مشاوره های حرفه ای آن هم در هر زمان, از موفقیت دانش آموزان مان اطمینان حاصل میکنیم.

!فضای علمی و تخصصی!

توضیحی درباره محیط مدرسه و پتانسیل آموزشی بالای فضای مدرسه

اخبار فناوران

آموزش ها, طراحی ها و محتوای ساخت فناوران

آموزش

یک ویدئو آموزشی

امیرمهدی آقاجانی

پایه دوازدهم فناوران

1688033064080

طراحی

یک طراحی

امیرمهدی آقاجانی

پایه دوازدهم فناوران

1688033064080

محتوا

یک محتوا اینترنتی

امیرمهدی آقاجانی

پایه دوازدهم فناوران

1688033064080

چی یاد بگیرم؟!!

یک توضیح درباره دشواری انتخاب راه درست برای دانش آموزان در سنین نوجوانی, و اینکه ما چطور استعداد اونها رو پیدا, هدایت و اونها رو موفق میکنیم..

ما همراه شما هستیم

یک  صحبت کوتاه درباره حمایت های مدرسه از دانش آموزان در دوران تحصیل و حتی پس از تحصیل, برنامه های حمایتی, آموزشی, استارتاپ ها و..

ارتباط با ما

رسانه های اجتماعی

اسکرول به بالا